Manne van die Woord Takke

Ons is besig met die opdatering van ons nasionale databasis en versoek alle takleiers om hul inligting deur te stuur na admin@mannevandiewoord.com

Gauteng

Pretoria-Oos


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke dinsdag oggend 6:00 bymekaar by Choose Life Kerk in Rubenstein weg, Moreletapark (Pretoria-Oos).

Tak bestuur
Andrew Meyer (Fasiliteerder) | Dawid van Vuuren (Geestelike Leier) | Benno Kriel (Geestelike Leier) | Dricus van Niekerk (Projekte) | Adri Jacobs (Finansies) | Jakkie Swart (Kommunikasie) | Richard Shaw (Admin)

Kontak Besonderhede
Email: pta-oos@mannevandiewoord.com | Tel: Andrew Meyer 083 271 1825

Sluit aan

Boksburg


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke donderdag oggend 5:45 bymekaar by Afrique Boutique Hotel, Boksburg.

Tak bestuur
Menzo Strauss (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: boksburg@mannevandiewoord.com | Tel: Menzo Strauss 082 825 4209

Sluit aan

Alberton


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke woensdag oggend 6:00 tot 7:00 bymekaar by ALBERTON STEEL AND PIPE (PTY) LIMITED, 66 Sixth Ave, Alberton.

Tak bestuur
Mark Misplon (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: alberton@mannevandiewoord.com | Tel: Mark Misplon 071 207 3249

Sluit aan

Benoni


Gideon Strauss (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: benoni@mannevandiewoord.com | Tel: Gideon Strauss 083 457 7788

Sluit aan

Cullian


Deon du Preez (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: cullian@mannevandiewoord.com | Tel: Deon du Preez 079 892 3929

Sluit aan

Kempton Park


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke dinsdag oggend 6:00 tot 7:00 bymekaar by Café @ the Range, Adreastraat 20, Kemptonpark.

Tak bestuur
Johan De Wet (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: kempton@mannevandiewoord.com | Tel: Kontak Johan De Wet 0713633941

Sluit aan

Krugersdorp


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke woensdag oggend 6:00 tot 7:00 bymekaar by Cnr Frederick Cooper Drive/Ernes straat, Krugersdorp.

Tak bestuur
Mathys De Jager (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: krugersdorp@mannevandiewoord.com | Tel: Mathys De Jager 082 566 1406

Sluit aan

Leeuhof


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke donderdag oggend 6:00 bymekaar.

Tak bestuur
Braam Smith (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: leeuhof@mannevandiewoord.com | Tel: Braam Smith 083 997 7330

Sluit aan

Meyerton


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke Woensdag oggend 5:00 tot 6:00 bymekaar by Galloway straat 40, Meyerton.

Tak bestuur
Riaan Kruger (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: meyerton@mannevandiewoord.com | Tel: Riaan Kruger 082 926 0765

Sluit aan

Randfontein


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke donderdagaand om 19:00 tot 20:00 bymekaar.

Tak bestuur
Flip Engelbrecht (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: randfontein@mannevandiewoord.com | Tel: Flip Engelbrecht 083 453 6544

Sluit aan

Springs


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke donderdagaand 19:00 bymekaar by die lapa of losie van Höerskool Springs Tegnies, h/v Witweg en Ziczaweg, Springs.

Tak bestuur
Persoon naam (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: springs@mannevandiewoord.com | Tel: David Ras 082 674 3957

Sluit aan

Vrystaat

Frankfort


Tak bestuur
Schabort de Jager (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: frankfort@mannevandiewoord.com | Tel: Schabort de Jager 082 441 9739

Sluit aan

Kroonstad


Tak bestuur
Paul Maree (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: kroonstad@mannevandiewoord.com | Tel: Paul Maree 082 552 9492

Sluit aan

Petrusburg


Tak bestuur
Willem Venter (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: petrusburg@mannevandiewoord.com | Tel: Willem Venter

Sluit aan

Bothaville


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke vrydag oggend van 06:00 tot 07:00 bymekaar by Villa Sering, 48 Sering st Meyerhof, Bothaville.

Tak bestuur
Phillip Pretorius (Fasiliteerder) | Williams van der Watt | PW van der Merwe | Albe Mouton

Kontak Besonderhede
Email: bothaville@mannevandiewoord.com | Tel: Phillip Pretorius 082 440 9831

Sluit aan

Limpopo

Potgietersrus


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke woensdag oggend 5:30 tot 6:30 bymekaar by Kameeldoring Country Gholfclub, HF Verwoerdstraat, Mokopane.

Tak bestuur
Pierre Peens (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: potgietersrus@mannevandiewoord.com | Tel: Pierre Peens 083 443 2060

Sluit aan

Louis-Trichardt


Tak bestuur
Tobias Fourie (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: louis-trichardt@mannevandiewoord.com | Tel: Tobias Fourie 082 451 4249

Sluit aan

Dendron


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke woensdag oggend 5:00 tot 6:00 bymekaar.

Tak bestuur
Richard Schulenburg (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: dendron@mannevandiewoord.com | Tel: Richard Schulenburg 083 274 3232

Sluit aan

Mpumalanga

Witbank (Mama Lisa Restaurant)


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke dinsdag oggend 6:00 tot 7:00 bymekaar by Mama Lisa Restaurant, 2 Celia Straat, Emalahleni.

Tak bestuur
Herman Cronje (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: witbank@mannevandiewoord.com | Tel: Herman Cronje 082 547 6689

Sluit aan

Witbank (Hope Café)


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke dinsdag aand 6:00 tot 7:00 bymekaar by Hope Café, Steenkampstraat, Witbank.

Tak bestuur
Herman Cronje (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: witbank@mannevandiewoord.com | Tel: Herman Cronje 082 547 6689

Sluit aan

Witbank (CSC Tactical)


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke woensdag oggend 6:00 tot 7:00 bymekaar by CSC Tactical, 55 Jackaroo plot, Old Witbank, Middelburg road, R555 Witbank

Tak bestuur
Herman Cronje (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: witbank@mannevandiewoord.com | Tel: Herman Cronje 082 547 6689

Sluit aan

Witbank (Brazen Head)


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke vrydae oggend van 06:00 tot 07:00 bymekaar by Brazen Head Restaurant, River Crescent Shopping Centre, 31 Bethalstraat & Mandela drive, Emalahleni.

Tak bestuur
Herman Cronje (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: witbank@mannevandiewoord.com | Tel: Herman Cronje 082 547 6689

Sluit aan

Nelspruit


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke vrydag oggend van 6:00 tot 7:00 bymekaar by Communio Kerk, h/v Kaapsche Hoop en Jakaranda Straat, Nelspruit.

Tak bestuur
Jannie Kriel (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: nelspruit@mannevandiewoord.com | Tel: Jannie Kriel 082 375 9011

Sluit aan

Middelburg


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke woensdag oggend 5:30 tot 6:30 bymekaar by 2 Laver str, Middelburg.

Tak bestuur
Andre Storm (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: middelburg@mannevandiewoord.com | Tel: Andre Storm 082 388 3117

Sluit aan

Noord-Wes

Ottosdal


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke dinsdag oggend om 6:00 tot 7:00 bymekaar by Ouplaas Dorp Gastehuis, Coetzeestraat, Ottosdal.

Tak bestuur
Hennie Coetzee (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: ottosdal@mannevandiewoord.com | Tel: Hennie Coetzee 084 800 1080

Sluit aan

Kwa-Zulu Natal

Vryheid


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom elke dinsdag aand 6:00 tot 7:00 bymekaar by Choose Life Kerk in Rubenstein weg, Moreletapark (Pretoria-Oos).

Tak bestuur
Dirk Koekemoer (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: vryheid@mannevandiewoord.com | Tel: Dirk Koekemoer 082 323 2699

Sluit aan

Wes-Kaap

Wolseley


Tak bestuur
Johan Hurter (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: wolseley@mannevandiewoord.com | Tel: Johan Hurter 084 383 7847

Sluit aan

Stellenbosch


Tak bestuur
Phillip Piek (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: stellenbosch@mannevandiewoord.com | Tel: Phillip Piek 072 296 1620

Sluit aan

Paarl


Tak bestuur
Dewald Scholtz (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: paarl@mannevandiewoord.com | Tel: Dewald Scholtz 084 741 1785

Sluit aan

Oos-Kaap

Lady Grey


Tak bestuur
Andre Fouche (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: ladygrey@mannevandiewoord.com | Tel: Andre Fouche 083 781 1540

Sluit aan

Suid-Kaap

George


Tak bestuur
MC Lambrechts (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: george@mannevandiewoord.com | Tel: MC Lambrechts 082 210 7721

Sluit aan

Mosselbaai


Tak bestuur
Henri Bartlett (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: mosselbaai@mannevandiewoord.com | Tel: Henri Bartlett 082 825 6083

Sluit aan

Noord-Kaap

Barkly-Wes


Plek & tyd van byeenkoms:
Ons kom een keer 'n maand (2de saterdag van elke maand (het ook 'n ontbyt) 7:00 bymekaar by Pretorius straat 6, Barkly-Wes

Tak bestuur
Gerrit van Tonder (Fasiliteerder)

Kontak Besonderhede
Email: barkly-wes@mannevandiewoord.com | Tel: Gerrit van Tonder 082 728 1783

Sluit aan

Begin 'n nuwe tak Starterpack

Om 'n nuwe take te begin kontak admin@mannevandiewoord.com vir meer inligting.

Download Starterpack




Manne van die Woord

VISIE 600

Wat is Visie600?

Visie600 is ‘n Koninkryk Visie wat die uitbreiding van Manne van die Woord takke landwyd aanmoedig en uiteindelik poog om in elke dorp en stad ‘n Manne van die Woord tak te vestig. MvdW Nasionaal bemagtig en bied verskeie ondersteuningsdienste aan alle takke en hul lede. Vestiging van strukture en aanstellling van funksies om die nodige dienste te lewer. Benodig takke se inkoop/bydrae om die Visie te finansier.

Download Visie600 Tak Ooreenkoms

Borge

Dankie aan Manne van die Woord se Borge.

Kontak Ons

Please enter your name Please enter Subject
Please enter your Message
Thank You ! Your email has been delivered.

074 092 5364

779 Grotius street, Emperors Estate, Moreleta, Pretoria

admin@mannevandiewoord.com